Polepy

Používáme folie značek MULTIFIX, ORACAL, AVERY, 3M a GRAFITACK.

Nabízíme reklamní polepy aut a výloh. Využívame technologie řezané grafiky (foliotexty) a velkoformátového tisku na folie. Novinkou jsou fólie na fasády.

Samolepicí PVC fólie s životností 1 – 7 let

V široké barevné škále včetně zlaté, stříbrné, reflexní (na dopravní značení), holografické, karbonové, fluorescentní, translucentní (na světelné panely), bannerová (na plachty a transparenty)

Použití: autodesign, reklamní tabule, cedulky, orientační systémy, pracovní doby, výlohy, vitríny, magnetické folie, štíty, portály, výstrče, výstavní stánky, panely, totemy, stojny

Samolepicí PVC folie s efektem pískovaného skla – neprůhledné, světlo propustné

S efektem pískovaného skla v barevných odstínech šedá a zlatá. Luxusní fólie v jemných pastelových odstínech s třpytkami (barevné odstíny lze i kombinovat):

  • bílá
  • růžová
  • zelená
  • modrá
  • zlatá

Použití: na design skel dveří, oken, výkladních skříní, vitrín, přepážek, zrcadla, k jiným nápaditým dekoracím v interiéru a exteriéru

Digitální grafika - tisk, ořez

Potištěné samolepicí PVC folie jsou využívány na veškeré reklamy s rastry - plnobarevná grafika, mapy, schéma a drobné texty. Používáme folie bílé, čiré, okenní, podlahové s možností UV laminace. Lze vytvářet výřezy do požadovaného tvaru.

Textilní – profiflex, profiflock

Je využíván na potisk textilu, již od jednoho kusu. Vhodný pro řezanou grafiku a texty.

Folie na fasádu

Je nový, moderní prostředek pro tištěnou reklamu na místa, na která není možné upevnit konstrukci nebo nesmíme mechanicky poškodit plášť objektu. Aplikuje se přímo na fasádu nebo obklady.

Rychlý kontakt